Zestawy DJ-skie

Zestawy DJ-skie

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Kultura DJ-ska w ostatnich latach rośnie w siłę, a rynek muzyki elektronicznej jest wyceniany na kilka miliardów euro. Ludzie zafascynowani sukcesami specjalistów od konsol masowo zapisują się na warsztaty z technik DJ-skich. Ten postęp spowodował bardzo duże zapotrzebowanie na coraz bardziej nowoczesny sprzęt DJ-ski, taki jak odtwarzacze CD, gramofony, miksery, mikrofony, zestawy bezprzewodowe i sprzęt pomocniczy. Każdy wymieniony sprzęt potrzebuje profesjonalnego opakowania na czas transportu i przechowywania. Jednak dobre opakowanie oferuje znacznie więcej niż tylko bezpieczeństwo urządzeń – zapewnia pomoc i wygodę w czasie pracy, a także podnosi walory artystyczne i staje się dopełnieniem wizerunku wykonawcy.

Przedstawione potrzeby i oczekiwania (nowe techniki korzystania ze sprzętu) oraz liczne spotkania z DJ-ami spowodowały, że firma Paco Cases oprócz opakowań na konkretny sprzęt zaczęła tworzyć ZESTAWY DJ-SKIE w różnych konfiguracjach takich jak zestawienie dwóch odtwarzaczy CD z mikserem lub mikser z dwoma gramofonami. A to tylko nieliczne możliwości zestawienia sprzętu w zbiorcze opakowanie (zestaw).

Nasze opakowania cechuje solidne wykonanie w technologii Flight Cases z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, lekkich materiałów (płyty komorowe, lżejsze od sklejki o 40%), wieloletniego doświadczenia i oryginalnych rozwiązań z uwzględnieniem najnowszych trendów. Wykorzystując te możliwości, możesz być twórcą swojego niepowtarzalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu!

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: