Basowe - GB

Gitary
Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Konstrukcja futerałów

Profesjonalne futerały na elektryczne gitary basowe są oznaczone symbolem ”GB”. Wykonuje się je w technologii flight cases. Standardowym materiałem używanym do ich produkcji jest wodoodporna sklejka wykończona powłoką fenolową. Opcjonalnie futerały mogą być wykończone folią aluminiową lub kolorowymi foliami PCV. Wszystkie krawędzie skrzyń są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione stalowo-cynkowymi okuciami. W futerałach na gitary basowe montowane są dwa zamki motylkowe, trzy zawiasy o ograniczonym kącie rozwarcia, plastikowa rączka oraz gumowe nóżki, które znajdują się na dwóch ścianach.

Miejsce na film wideo

Wnętrze futerałów

Wnętrze futerałów jest wykończone specjalną gąbką techniczną o przedłużonej żywotności. W zależności od modelu instrumentu w środku skrzyni montuje się jedną lub dwie przegrody na dodatkowe akcesoria (pasek, struny, stroik itp.). W uniwersalnych wersjach futerałów podpórka pod szyjkę jest ruchoma, co pozwala na jej właściwe ustawienie w odniesieniu do różnych modeli instrumentów. Wieko skrzyni jest wyklejone gąbką z dodatkowymi klockami dociskowymi lub gąbką typu “foremka na jajka”. Ta ostatnia zapewnia punktowy docisk wieka na całej powierzchni instrumentu.

Obok standardowego futerału na gitarę basową GB-STD o wymiarach wewnętrznych 120 (szerokość) × 8 cm (wysokość) × 34 (głębokość) firma Paco Cases wykonuje również futerały na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem cech konstrukcyjnych danych modeli i potrzeb Klientów. Futerały te są oznaczane nazwą i symbolem konkretnego modelu instrumentu np. GB – Fender Jazz Bass, GB – Warwick Jazzman Streamer.

Opcje:

  • rączka skórzana
  • zamki typu walizkowego
  • dodatkowy zamek szyfrowy
  • wykończenie Alu lub PVC (kolory)
  • dostosowanie wymiarów futerału pod konkretne potrzeby instrumentu
  • zabudowa wnętrza futerału pod konkretne potrzeby użytkownika

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu







    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: