Monitory, ekrany, telebimy

Skrzynie wykonane w technologii Flight Cases

Opakowania na monitory i akcesoria

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Wciąż rozwijające się multimedia zdominowały świat rozrywki, pracy i komunikacji. W ostatnich latach otworzyły one przed nami nowe możliwości dzięki systemom Digital Signage, na które składają się takie urządzenia (nośniki) jak: monitory wielkoformatowe, ekrany LED, bandy LED, ściany video, telebimy i coraz częściej ściany LED.

Digital Signage otacza nas zewsząd – w kinie, na koncercie, evencie, konferencji, w restauracji, szkole czy na przystanku autobusowym. Nośniki multimedialne mogą zostać przystosowane do pracy w każdych warunkach – na otwartej przestrzeni, w obiektach zamkniętych, w przestrzeniach przemysłowych. Mogą być również wykorzystywane jako mobilne systemy pozwalające na szybkie stworzenie punktów informacyjnych, kulturalnych, sportowych, handlowych czy przemysłowych.  Mają szerokie zastosowanie w przestrzeniach publicznych.

Potrzeba mobilności nośników multimedialnych wymusiła na dostawcach tego sprzętu zaopatrzenie go w profesjonalne opakowania transportowe, które nie tylko zabezpieczają go na czas transportu i przechowywania, ale także umożliwiają komfortową pracę z delikatnymi i bardzo drogimi urządzeniami.

Firma Paco Cases jako jeden z pierwszych producentów opakowań transportowych w Polsce, widząc potrzeby rynku, przygotowała bogatą ofertę opakowań na monitory wielkoformatowe, ekrany, monitory LED i telebimy wykonane w technologii Flight Cases, które cechuje solidne wykonanie z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, wieloletniego doświadczenia, znajomości rynku i kreatywności w projektowaniu.

Nasze oryginalne i funkcjonalne opakowania są pomocne przy realizacjach małych i dużych imprez kulturalno-konferencyjnych w obiektach zamkniętych i plenerze. Wykorzystując możliwości techniczne i wiedzę naszych konstruktorów i Ty możesz uczestniczyć w projektowaniu i tworzeniu swojego niepowtarzalnego i funkcjonalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: