Opakowania na projektory

SKRZYNIE WYKONANE W TECHNOLOGII FLIGHT CASES

Opakowania na projektory i akcesoria

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Przez długi czas projektory kojarzyły nam się głównie z dużymi, masywnymi urządzeniami, instalowanymi na stałe (najczęściej pod sufitem) w salach lekcyjnych czy wykładowych. Wszystko zmieniło pojawienie się na rynku projektorów mobilnych, których wymiary w zależności od potrzeb zmalały, a dodatkowo można je zabrać w każdą podróż i dowolne miejsce. Te możliwości pozwalają tworzyć centra rozrywki, umożliwiają wyświetlanie filmów, uatrakcyjnianie wydarzeń estradowych (koncerty), pokazywanie zdjęć czy innych materiałów. Dla poszczególnych kategorii, zastosowań i grup docelowych zostały stworzone projektory o różnych parametrach technicznych, różniące się wielkością i ciężarem. Na rynku mamy szeroką gamę projektorów, takich producentów jak Barco, Sony, Optoma, BenQ, Epson, NEC, Panasonic, Sanyo, LG. Mobilność i szerokie zastosowanie tych urządzeń spowodowało duże zainteresowanie profesjonalnymi opakowaniami, których zadaniem jest zabezpieczyć sprzęt w czasie transportu, pracy i przechowywania.

Firma PACO CASES jako jeden z pierwszych producentów opakowań transportowych w Polsce, przygotowała bogatą ofertę opakowań na PROJEKTORY wykonanych w technologii Flight Cases, którą cechuje solidne wykonanie z wykorzystaniem najlepszych podzespołów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i kreatywność w projektowaniu pozwoliły nam stworzyć oryginalne i funkcjonalne opakowania pomocne przy realizacjach małych i dużych imprez kulturalno-konferencyjnych w obiektach zamkniętych i plenerze. Wykorzystując nasze możliwości możesz uczestniczyć w projektowaniu i tworzeniu swojego niepowtarzalnego i funkcjonalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jako liderzy w branży opakowań specjalizujemy się w tworzeniu niezawodnych opakowań na projektory. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i ochrona urządzeń elektrooptycznych, dlatego oferujemy opakowania zaprojektowane z myślą o najwyższych standardach jakości.

Zalety naszych opakowań na projektory:

 1. Ochrona Premium: Nasze opakowania gwarantują najwyższą ochronę przed wstrząsami, upadkami i innymi formami uszkodzeń.
 2. Odporność na Warunki Atmosferyczne: Zabezpiecz swoje urządzenie przed kurzem, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.
 3. Ergonomiczny Design: Łatwe w obsłudze, z praktycznymi uchwytami, zapewniającymi komfort podczas przenoszenia.
 4. Zrównoważony rozwój: Ekologiczne podejście do produkcji opakowań z materiałów, które można łatwo przetwarzać.

Parametry naszych opakowań na projektory:

 • Materiał: Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, takie jak twarde tworzywa sztuczne, pianki amortyzujące i specjalistyczne folie ochronne.
 • Rozmiary: Dostępne w różnych rozmiarach, dostosowanych do różnych modeli projektorów. Oferujemy także opakowania na zamówienie.
 • Waga: Lekkie, ale wytrzymałe konstrukcje, zoptymalizowane pod kątem transportu.

Projektowanie opakowań na projektory:

Każde opakowanie jest wynikiem starannego procesu projektowania. Nasi projektanci pracują ściśle z klientami, aby dostosować opakowanie do specyfikacji i potrzeb danego projektora. Używamy nowoczesnych narzędzi do tworzenia prototypów, dzięki czemu możemy szybko i efektywnie testować różne warianty opakowań.

Sposób wykonania:

 1. Analiza potrzeb klienta: Rozpoczynamy od zrozumienia specyfikacji i wymagań Twojego projektora.
 2. Projektowanie: Tworzenie indywidualnych projektów, które spełniają i przekraczają standardy branżowe.
 3. Prototypowanie: Wykorzystanie nowoczesnych technik, aby przyspieszyć proces tworzenia i testowania.
 4. Produkcja: Wykorzystanie zaawansowanych maszyn i technologii w procesie produkcyjnym, gwarantujące precyzyjność i jakość.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia w tworzeniu opakowań dla projektorów. Nasze opakowania nie tylko chronią, ale także podkreślają wartość Twojego produktu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć współpracę.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu  Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: