Meble

wykonane w technologii flight cases

Młodzieżowe

Biurowe

Studyjne

Paco Cases oferuje usługi nowoczesnego projektowania, wykonania, a także montażu systemów meblowych. Wykorzystanie do produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych i informatycznych bardzo korzystnie wpływa na wiele aspektów produkcyjnych począwszy od skracania czasu produkcji produktu poprzez zmniejszenie kosztów produkcyjnych, a skończywszy na podniesieniu konkurencyjności określonego produktu na rynku.

Specjaliści firmy Paco Cases posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z systemami flight cases. Są to wysokiej klasy profesjonaliści korzystający z nowoczesnych programów graficznych, które ułatwiają im projektowanie podzespołów do produkcji mebli oraz samych mebli. Zespół montażystów budujących nasze meble to wykształceni stolarze szkolący się w swym zawodzie latami i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Firma dostosowana jest do produkcji mebli w ilościach jednostkowych oraz masowych. Takie rozwiązanie pozwala obsłużyć każdego klienta bez względu na to, czy nowy produkt ma zostać wyprodukowany w jednym egzemplarzu czy w ilościach przemysłowych.

Firma od dnia założenia jest w ciągłym rozwoju, a ilość zleceń z kwartału na kwartał rośnie. Liczba gałęzi przemysłu zainteresowanych technologią Flight Cases oraz powstałymi w niej produktami rośnie w ekspresowym tempie dawno wykraczając poza granice państwa
i Europy.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

Meble mogą być spersonalizowane tak, by odpowiadały potrzebom klienta. Dzięki temu otrzymujemy jedyny i niepowtarzalny produkt, w którego zaprojektowaniu zamawiający bierze czynny udział. Zakres wzorów meblowych w technologii flight cases jest bardzo szeroki, co umożliwia duży wybór stylizacji. Meble dają niemalże nieograniczone możliwości aranżerom i projektantom wnętrz, którzy chętnie współpracują z naszą firmą przy tworzeniu swych realizacji.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Meble są lekkie, ale dzięki profilom aluminiowym niezwykle wytrzymałe. Z uwagi na odpowiedni wybór użytych materiałów łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki używaniu do produkcji podzespołów wyprodukowanych wyłącznie w Polsce lub Niemczech zapewniamy użytkownikom bardzo długą bezawaryjność i żywotność produktu. Po zamontowaniu w naszych meblach podwozia jednego złożonego z czterech kółek o średnicy 100mm z hamulcami są one w 100% mobilne.

FUNKCJONALNOŚĆ

Wykorzystanie technologii flight cases w tworzeniu mebli szerokiego zastosowania pozwala na uzyskanie produktów o dużej funkcjonalności wynikającej przede wszystkim z mobilności, możliwości składania i dopasowania ich do konkretnego wyposażenia, miejsca i przeznaczenia. Meble, dzięki wykorzystaniu technologii flight cases, celowo przystosowane są do produkcji segmentowej, zatem klient, który zakupił określony zestaw mebli po czasie może dobierać poszczególne dodatkowe elementy meblowe, które zawsze będą do siebie pasować i stanowić spójną, jednolitą całość.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Głównymi odbiorcami mebli wykonanych w technologii flight cases są studia muzyczne
i filmowe, restauracje, agencje eventowe, biura, zakłady przemysłowe, teatry, agencje badawcze, zakłady przemysłu wydobywczego, sieci hotelowe itd.
Ze względu na dużą możliwość adaptacji produktu grupa potencjalnych odbiorców jest nieograniczona. Niepowtarzalny – trochę rockowy, trochę industrialny design naszych mebli sprawia, że coraz więcej klientów indywidualnych, którym zależy na jakości i oryginalności decyduje się na wykorzystanie ich w aranżacji wnętrz swoich domów.