Sprzęt pomiarowy

Opakowania w technologii Flight Cases

Skrzynie i kufry na urządzenia pomiarowe

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Opakowania wykonane w technologii Flight Cases przeznaczone dla wszystkich branż, w których występują przedsiębiorstwa, instytucje czy komórki specjalizujące się w mobilnej diagnostyce pomiarowej. Skrzynie te możemy podzielić na trzy grupy.

Pierwsza grupa to opakowania przeznaczone tylko do transportu urządzeń występujące w postaci walizek lub kufrów. Ich konstrukcję cechuje solidne wykonanie zewnętrzne i wewnętrzne z wykorzystaniem najlepszych podzespołów i wieloletniego doświadczenia.

Druga grupa to opakowania bardziej wyrafinowane spełniające dwie funkcje: zabezpieczająca w transporcie oraz podczas użytkowania urządzenia. Współpracują z urządzeniem i chronią je w czasie pracy w nie zawsze przyjaznych warunkach. Cechują się solidnym wykonaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz konstrukcyjnymi.

Trzecia grupa opakowań to skrzynie, które stanowią część urządzenia pomiarowego. W ich skład, oprócz obudowy mobilnej, wchodzą wykonane przez nas płyty montażowe, miseczki przyłączeniowe i inne mechanizmy pozwalające uzyskać oryginalny, profesjonalny produkt.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: