Nagłośnienie

Scena

Nagłośnienie

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Skrzynie na sprzęt nagłośnieniowy są wykonane w technologii Flight Cases. Służą one do transportu i przechowywania kolumn głośnikowych, monitorów (odsłuchy), zestawów i systemów głośnikowych, elementów backline’u, końcówek mocy, mikserów, stołów mikserskich, statywów kolumnowych, mikrofonowych, mikrofonów, zestawów konferencyjnych, wyciągarek, okablowania, bębnów kablowych, kratownic scenicznych i pozostałych akcesoriów współpracujących ze sceną. Optymalnym rozwiązaniem i funkcjonalnością tych opakowań jest współpraca ze sprzętem nagłośnieniowym w czasie realizacji koncertów, przedstawień, eventów.

Skrzynie są wykonane ze sklejki lub lekkich płyt komorowych (tworzywo sztuczne). Krawędzie skrzyń są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione stalowo-cynkowymi okuciami. Wieko opakowania może być instalowane na zawiasach lub też może być ściągane. W skrzyniach na sprzęt nagłośnieniowy i elementy sceny stosuje się profesjonalne zamki motylkowe (wpuszczane, o dużej wytrzymałości), rączki kasetonowe w zależności od wielkości i ciężaru opakowania, sprzętu i logistyki. Mogą być również zamontowane drewniane płozy lub podwozie (kółka skrętne o średnicach fi 100, fi 80, fi 50, bez hamulca lub z hamulcem). Skrzynie są oferowane w szerokiej gamie wykończeń (sklejki z filmem fenolowym w kolorze czarnym, brązowym, zielonym, sklejka z folia aluminiową o strukturze skórki pomarańczy, sklejka oklejona twardą folią PCV o strukturze skórki pomarańczy w różnych kolorach, lekkie płyty komorowe z tworzywa sztucznego w różnych kolorach i o różnorodnej fakturze).

Istnieje możliwość dowolnej zabudowy wnętrza skrzyni pod kątem optymalnego wykorzystania przestrzeni i lepszego zabezpieczenia urządzeń i przedmiotów przed uszkodzeniem. Przegrody wykonane są ze sklejki i mocowane do boków i dna opakowania. Powstałe komory na poszczególny sprzęt są wyklejane gąbką techniczną (twardą, średnio twardą, miękką), czarnym kocykiem gr. 3 mm, lub wyposażane w wycinane wkłady z gąbki technicznej.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: