Zabudowy wozów specjalnych

Firma Paco Cases specjalizuje się w technicznej zabudowie wozów transmisyjnych: telewizyjnych oraz radiowych, a także zabudowie wozów służb technicznych. Oferta firmy obejmuje prace związane z kompleksowym dostosowaniem pojazdów do funkcji transmisyjnych i technicznych – wykonanie stelażu nośnego, blatów roboczych, półek, szafek, szuflad oraz wyposażenie w profesjonalne opakowania transportowe na przewożone wyposażenie, jak też realizację tylko jednej z wymienionych prac.

Zabudowy wozów specjalnych

W dużych pojazdach stelaż nośny jest wykonany z połączonych profili stalowych pomalowanych lakierem proszkowym. Stelaż mocuje się do podłogi i ścian pojazdu, co zapewnia jego stabilność podczas jazdy i gwarantuje pełne bezpieczeństwo w trakcie eksploatacji. W razie potrzeb podłogę pojazdu wykonuje się z grubej antypoślizgowej blachy aluminiowej. Poszczególne sekcje stelaża mogą zostać zabudowane różnego typu elementami. Bezpośrednio na stelażu mogą być instalowane szyny przystosowane do montowania urządzeń w obudowach rack 19 cali. Poziomą zabudowę mogą tworzyć blaty robocze z zamontowanymi sterownikami i urządzeniami kontroli. Blaty wykonuje się ze sklejki lub płyt MDF pokrytych różnego typu laminatami odpornymi na działanie czynników destrukcyjnych. Inne sekcje stelaża mogą być zabudowane otwartymi półkami lub też szafkami z drzwiczkami otwieranymi w dowolnym kierunku. Na drobne wyposażenie przewidziane są szuflady, które montuje się na teleskopowych prowadnikach o bardzo dużej wytrzymałości na obciążenie przy pełnym wysunięciu szuflady (do 60 kg). Na takich prowadnicach mogą być też montowane całe blaty i półki (wysuwane blaty ułatwiają wyjmowanie i wkładanie wyposażenia, a także ułatwiają korzystanie z niektórych urządzeń). Na wyposażenie ruchome przewidziane są sekcje z profesjonalnymi opakowaniami transportowymi. Wszystkie ruchome elementy zamontowane na stelażu (półki, szuflady, opakowania transportowe) są blokowane za pomocą solidnych zamków motylkowych, zamków z blokadą lub szerokich taśm stilonowych.

W mniejszych pojazdach wykonuje się szafy lub skrzynie, które montuje się bezpośrednio do podłogi. Opcjonalnie skrzynie lub szafy mogą być montowane do platform mocujących, które są na stałe przytwierdzone do podłogi pojazdu. To rozwiązanie pozwala na wyjmowanie skrzyń i szaf z pojazdu. W zależności od przeznaczenia pojazdu konstrukcja szaf i skrzyń jest dostosowana do wykorzystywanego wyposażenia.

Zabudowy wozów specjalnych

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Zabudowy wozów specjalnych - Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu: Zabudowy wozów specjalnych    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: