Odtwarzacze

Opakowania na sprzęt dla DJ-ów

Odtwarzacze

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Występy DJ-skie to przede wszystkim pokaz kunsztu korzystania z szerokiej gamy odtwarzaczy jedno i dwu kanałowych (decki). Te urządzenia umożliwiają zastosowanie większej liczby technik takich jak scratche, które wcześniej były możliwe tylko na gramofonach analogowych czy miksowanie. Liczne innowacyjne funkcje pozwalają DJ-owi urzeczywistnić swoją kreatywną wizję i przenieść występ na wyższy poziom.

Producentami najlepszych odtwarzaczy są firmy Pioneer, Denon, Numark, Roland czy Reloop. Każdy wymieniony sprzęt potrzebuje profesjonalnego opakowania na czas transportu, przechowywania i pracy z DJ w czasie występu w klubie, na festiwalu, w trasie czy na evencie.

Firma Paco Cases jako wieloletni producent opakowań w technologii Flight Cases wyszła na przeciw potrzebom DJ-ów i zaproponowała szeroką gamę opakowań na odtwarzacze (decki) oraz opakowania typu Rack 19″ na zestawy odtwarzaczy 19″. Nasze skrzynie cechują solidne wykonanie, niekonwencjonalne rozwiązania, oryginalny design zgodny z aktualnie obowiązującymi trendami. Wykorzystując nasze możliwości techniczne, wiedzę i doświadczenie możesz zostać współtwórcą swojego niepowtarzalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: