Miksery

Skrzynie wykonane w technologii Flight Cases

Opakowania na sprzęt sceniczny

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Mikser (stół mikserski, konsola mikserska) – centralny punkt elektroakustyczny, do którego podłączone są źródła sygnału elektroakustycznego takie jak: mikrofony, elektrofony, magnetofony. Umożliwia on zmianę parametrów doprowadzonego sygnału, jak np. uwypuklenie lub stłumienie określonych zakresów częstotliwości, wprowadzanie efektów brzmieniowych oraz regulację głośności. Służy również często jako dystrybutor sygnału do innych urządzeń za pomocą przyłączy analogowych lub cyfrowych. Jest podstawowym narzędziem pracy realizatorów dźwięku.

Miksery dzielimy na miksery estradowe (frontowy, monitorowy), miksery emisyjne (radio, TV), miksery dla DJ-ów, miksery radiowęzłowe i konferencyjne. Stoły mikserskie mają bardzo różne wielkości, w zależności od potrzeb i zastosowań – od niewielkich, kilku lub kilkunastokanałowych, służących do zastosowań konferencyjnych i niewielkich nagłośnień aż do kilkusetkanałowych wielkoformatowych konsolet nagraniowych, transmisyjnych i nagłośnieniowych na dużych scenach koncertowych.

Rola mikserów i realizatorów dźwięku w dzisiejszych czasach przy realizacji dużych i małych koncertów, nagrań, transmisji i konferencji jest bardzo istotna. Aby te urządzenia mogły optymalnie i bezpiecznie pracować podczas eventów muszą być wyposażone w profesjonalne i wytrzymałe opakowania. Dlatego firma PACO CASES korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia i kontaktów z branżą muzyczną, jako jeden z pierwszych producentów opakowań transportowych w technologii Flight Cases w Polsce, przygotowała bogatą ofertę opakowań na stoły mikserskie. Nasze produkty, oprócz solidnego wykonania z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, cechuje unikalna konstrukcja i atrakcyjny design będące wynikiem wieloletniego doświadczenia i kreatywności w projektowaniu. Wykorzystując naszą wiedzę i możliwości techniczne możesz uczestniczyć w tworzeniu swojego niepowtarzalnego i funkcjonalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: