Skrzynie na narzędzia

Skrzynie na narzędzia wykonane w technologii Flight Cases

Skrzynie na narzędzia

Skrzynie na narzędzia firmy Paco Cases to najwyższej klasy produkty w swojej kategorii. Niezwykle solidna konstrukcja i nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają im wyjątkową funkcjonalność i dużą trwałość.

Skrzynie na narzędzia są wykonane w technologii Flight Cases z zastosowaniem bardzo wytrzymałych materiałów, profili i okuć gwarantujących pełne bezpieczeństwo narzędziom oraz innym przedmiotom. Zastosowanie płyt komorowych Con-Pearl (podstawowego materiału wykorzystywanego w budowie walizek, kufrów i skrzyń narzędziowych), które są lżejsze od sklejki o 40%, spowodowało, że nasze produkty stały się jeszcze bardziej atrakcyjne wagowo.

Na indywidualne życzenie Klienta opakowania mogą mieć różnorodną kolorystykę (ścianki, profile, okucia), nadruki (metodą sitodruku, grawerowania) czy blaszki aluminiowe z logo i opisem, wewnętrzną zabudowę lub wyposażenie (wkłady narzędziowe, wycinane wkłady z gąbki technicznej). Istnieje także możliwość zamontowania kółeczek narożnikowych lub rączki teleskopowej. Wykorzystując te możliwości, możesz być współtwórcą swojego ulubionego, profesjonalnego opakowania narzędziowego, które ułatwi Tobie pracę.

Zapraszamy!

Electronic

Monter

Toolset

Multitool

Minitool