Instrumenty klasyczne

Sprzęt muzyczny

Skrzynie na instrumenty klasyczne

W ofercie firmy Paco Cases znajdują się profesjonalne opakowania transportowe na klasyczne instrumenty muzyczne. Ze względu na dużą różnorodność tych instrumentów, ich wielkość i kształt, większość opakowań jest wykonywana na indywidualne zamówienia Klientów. Największym zainteresowaniem cieszą się opakowania na duże i ciężkie instrumenty: kontrabasy, ksylofony, wibrafony, kotły symfoniczne, duże bębny (tołumbasy), talerze perkusyjne, harfy, tuby kontrabasowe i suzafony, akordeony oraz opakowania zbiorcze na kilka instrumentów lub też opakowania zbiorcze na kilka futerałów.
Futerał na kontrabas i wiolonczelę

Wszystkie z wymienionych opakowań są wykonywane według technologii flight cases. Materiałem używanym do produkcji tych opakowań jest wodoodporna sklejka pokryta szeroką gamą wykończeń (powłoką fenolową, folią aluminiową lub kolorowymi foliami PCV). Wszystkie krawędzie skrzyń są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione stalowo-cynkowymi okuciami. W większości opakowań montowane są zamki motylkowe oraz metalowe rączki wpuszczane w boki skrzyń. Opcjonalnie mogą być montowane podwozia z kółkami lub kółka narożnikowe wpuszczane w boki skrzyni.

Dzięki naszym skrzyniom twój instrument będzie zawsze bezpieczny, zarówno w czasie transportu, jak i podczas przygotowania do występu. Indywidualnie dopasowany pod twoje wymagania, spełni całkowicie swoją rolę.

Potrzebujesz nietypowego opakowania transportowego ? – zapraszamy do kontaktu.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: