Biurowe

Meble

Biurowe

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Uniwersalność technologii flight cases pozwala na zastosowanie jej do produkcji bardzo funkcjonalnych mebli biurowych. Zaletą mebli wykonanych w technologii flight cases jest ich modułowa budowa, bardzo duża wytrzymałość i żywotność oraz niecodzienny wygląd.

Biurka

Meble biurowe Paco CasesBiurka są wykonywane na bazie wodoodpornej sklejki pokrytej szeroką gamą laminatów lub też sklejki uszlachetnionej kolorową powłoką fenolową. Krawędzie blatów i boków biurka są wykończone profilami aluminiowymi. Zewnętrzne narożniki są zabezpieczone kulowymi okuciami, co nadaje meblom charakter hi-tech. Blaty są połączone z kontenerami nośnymi za pomocą zamków motylkowych. Kontenery mogą posiadać drzwiczki i półki, bądź też mogą być w nich zainstalowane szuflady. Szuflady montuje się na specjalnych teleskopowych szynach cechujących się bardzo dużą nośnością. Również na teleskopowej szynie jest montowana półka pod klawiaturę komputera. Monitor może być ustawiany na specjalnych nadbudówkach pełniących jednocześnie funkcję półeczek na dokumenty. Jednostkę centralną komputera umieszcza się w niezależnym kontenerze.

Zastosowanie obrotowych kółek pod każdym z kontenerów pozwala na łatwe przesuwanie całego biurka.

Kontenery

Są wykonywane podobnie jak kontenery nośne biurek. Mogą być w nich zamontowane drzwiczki z półkami lub szuflady. W górnej części bryły kontenera może pozostać wolna przestrzeń na artykuły biurowe lub dokumenty. Kontenery są wyposażone w kółka, co ułatwia ich przemieszczanie.

Szafy

Szafy wykonane w technologii flight cases posiadają własny niepowtarzalny charakter. Oferowane są szafy jedno- i dwudrzwiowe. Możliwe jest wykonanie wszystkich rozwiązań stosowanych w tradycyjnych konstrukcjach tego typu. Istnieje możliwość montowania kółek.

Regały

Regały posiadają podobną konstrukcję do szaf, jednak są pozbawione drzwi.

Stoły posiadają blaty ze sklejki, która jest pokryta różnego typu laminatami lub powłoką fenolową. Brzeg blatu jest wykończony profilem aluminiowym. Stoły posiadają okrągłe metalowe nogi.

Półki

Charakter hi-tech całego biura mogą podkreślić niewielkie półki wykonane w technologii flight cases, które są przystosowane do montowania na ścianach.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: