Profi CMP

Racki 19

Profi CMP

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Seria CMP to skrzynie przeznaczone przede wszystkim na różnego typu duże sceniczne miksery audio i video. Skrzynie tej serii posiadają złożoną konstrukcję uzależnioną od wymiarów i wagi urządzeń. Ściany skrzyń są zrobione z wodoodpornej sklejki o grubości 9, 13, 18 lub 22 mm. Krawędzie kufrów są zabezpieczone szerokimi profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione solidnymi okuciami kulowymi. Wieko jest zamykane za pomocą dużych zamków motylkowych. W skrzyniach serii CMP są montowane rączki kasetonowe. Na jednej ze ścian jest zamontowane podwozie z kołami o średnicy 80 lub 100 mm. Wnętrze skrzyń jest częściowo wyklejone gąbką techniczną o różnej grubości. Skrzynie serii CMP są dostępne w dwóch podstawowych wersjach konstrukcyjnych: z zabudowanym przedziałem na kable (cb – cable box) lub bez niego.

Wersja cb – na podstawie zamontowana jest nadbudówka, pod którą wchodzi tylna część miksera (na górnej części miksera nie mogą znajdować się żadne gniazda). Nadbudówka stabilizuje ustawienie tej części miksera. W zależności od potrzeb tylna część nadbudówki może być otwarta lub zamknięta. W tym drugim przypadku na nadbudówce zamontowane są specjalne klapy serwisowe umożliwiające dokonanie wszystkich połączeń. Z boku nadbudówki standardowo wykonuje się otwory przelotowe pozwalające na skrócenie drogi pomiędzy gniazdami połączeniowymi a urządzeniami peryferyjnymi stojącymi obok stołu. Wieko skrzyni przykrywa całą konstrukcję oraz mikser. Specjalne bloki gąbki zapobiegają przemieszczaniu się przedniej części miksera w środku skrzyni.

Standardowo skrzynie serii CMP są oferowane w wykończeniu fenolowym. Skrzynie serii CMP wykonuje się głównie pod konkretne wymiary urządzeń.

Miejsce na film wideo

Opcje

  • wykończenie Alu lub PVC (kolory),
  • dostosowanie wymiarów skrzyń pod konkretne potrzeby użytkownika,
  • zabudowa wnętrza skrzyń pod konkretne potrzeby użytkownika

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: