Skrzynie na komputery

skrzynie wykonane w technologii flight cases

Skrzynie na komputery stacjonarne i przenośne

Multimedia stały się ważnym składnikiem życia codziennego współczesnego człowieka, a komputer jego podstawowym narzędziem pracy, funkcjonowania firm i naszej cywilizacji.

Komputery (stacjonarne i przenośne – notebooki, laptopy) przyczyniają się w istotny sposób do zniesienia barier czasu i przestrzeni pomiędzy ludźmi. Ubogacają komunikację, wprowadzając elementy rozrywki, nauki, informacji. Umożliwiają podtrzymywanie kontaktów i nawiązywanie nowych znajomości. Są środkiem przekazu wyrazu artystycznego i zdobywania nowych doświadczeń. Uczestniczą w wielu projektach i przedsięwzięciach, niejednokrotnie mobilnych i dlatego wymagają profesjonalnych opakowań, które zabezpieczą delikatny sprzęt podczas transportu, pracy i przechowywania.

Firma Paco Cases od trzydziestu lat służy pomocą w zabezpieczeniu sprzętu komputerowego. Na bazie swoich doświadczeń przygotowała szeroką gamę opakowań na komputery i urządzenia z nimi współpracujące. Nasze opakowania są wykorzystywane w wielu branżach takich jak przemysł, diagnostyka, wojsko, medycyna, muzyka, elektronika i multimedia.

Skrzynie na sprzęt komputerowy są przez nas oferowane po wspólną nazwą “ADP” (Anti Damage Protection). W zależności od potrzeb i wielkości zestawu komputerowego lub poszczególnych jego składników, opakowania ADP mogą być wykonywane w technologii flight cases lub Top Style. Materiałem wykorzystywanym do produkcji konstrukcji nośnej jest wodoodporna sklejka i profile aluminiowe. Narożniki są zabezpieczane okuciami stalowo-cynkowymi (flight case) lub plastikowymi (Top Style). Wnętrze skrzyń jest wyklejone specjalną pianką techniczną o podwyższonej żywotności. W opakowaniach ADP są stosowane różnego typu zamki, rączki oraz inne akcesoria.

Skrzynie przez nas wykonane cechują: solidne wykonanie z wykorzystaniem technologii Flight Cases, oryginalne rozwiązania technologiczne i funkcjonalność. Dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby klienta, ogromnej kreatywności i wiedzy technicznej projektantów, a także wysokiej jakości i trwałości swoich produktów, Paco Cases jest postrzegane na rynku krajowym i zagranicznym jako firma, która sprosta każdemu wyzwaniu.

Wykorzystując nasze możliwości i doświadczenie, możesz uczestniczyć w projektowaniu i tworzeniu swojego niepowtarzalnego i funkcjonalnego opakowania czy projektu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Miejsce na film wideo

Skrzynie na komputery - Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu: Skrzynie na komputery    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: