Walizki na mikrofon

Sprzęt muzyczny

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Walizki na mikrofony

Mikrofony są bardzo wrażliwymi urządzeniami na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie podczas transportu i przechowywania. W ofercie firmy Paco Cases znajduje się kilka typów walizek i kufrów na mikrofony. Są one wykonywane w technologii Flight Cases lub Top Style. Ten typ opakowań jest oferowany w pełnej gamie dostępnych wykończeń.

Poza przedstawionymi modelami opakowań wykonujemy skrzynie na zamówienie – dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Wykorzystując nasze możliwości techniczne i wieloletnie doświadczenie możesz brać udział w projektowaniu swojego niepowtarzalnego opakowania na mikrofony.

Model Mic-8

Walizka na 8 mikrofonów

Walizki na mikrofony

Walizki na mikrofony

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Style. W środku walizki znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbkę typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-8 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-14

Walizka na 14 mikrofonów

Walizki na mikrofony

Walizki na mikrofony

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Star. W środku walizki znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 785 × 40 × 290 mm (szer × wys × gł), który posiada trzynaście miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbka typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-14 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-14 2K

Walizka na 14 mikrofonów – dwie komory

Walizki na mikrofony

Walizki na mikrofony

Walizka o konstrukcji z dwoma przeciwległymi wiekami wykonana w technologii flight cases lub Top Star. W środku walizki, w każdej z komór, znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbkę typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-16 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-15 2K

Kufer na 15 mikrofonów – dwie komory

Walizki na mikrofony

Walizki na mikrofony

Kufer na 15 mikrofonów posiada dwie niezależnie komory i jest wykonany w technologii flight cases. Górna komora jest podzielona na dwa sektory. W pierwszym z nich znajduje się wkład na 15 mikrofonów, które umieszczane s± w pozycji pionowej. Drugi sektor przewidziany jest na dodatkowe akcesoria lub mikrofon o nietypowych kształtach. Dolna komora jest przewidziana na dodatkowe akcesoria. Zarówno wieko jak i dolna komora s± zamykane za pomoc± zamków motylkowych. Wieko jest wyklejone gąbką typu formeka na jajka. Kufer posiada jedną gumowa raczkę, która jest umieszczona na wieku. W wersji podstawowej Model Mic-15 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: