Walizki na mikrofon

Sprzęt muzyczny

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Mikrofony są bardzo wrażliwymi urządzeniami na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie podczas transportu i przechowywania. W ofercie firmy Paco Cases znajduje się kilka typów walizek i kufrów na mikrofony. Są one wykonywane w technologii Flight Cases lub Top Style. Ten typ opakowań jest oferowany w pełnej gamie dostępnych wykończeń.

Poza przedstawionymi modelami opakowań wykonujemy skrzynie na zamówienie – dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Wykorzystując nasze możliwości techniczne i wieloletnie doświadczenie możesz brać udział w projektowaniu swojego niepowtarzalnego opakowania na mikrofony.

Model Mic-8

Walizka na 8 mikrofonów

mic8c

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Style. W środku walizki znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbkę typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-8 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-14

Walizka na 14 mikrofonów

mic14c

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Star. W środku walizki znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 785 × 40 × 290 mm (szer × wys × gł), który posiada trzynaście miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbka typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-14 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-14 2K

Walizka na 14 mikrofonów – dwie komory

mic14c2

Walizka o konstrukcji z dwoma przeciwległymi wiekami wykonana w technologii flight cases lub Top Star. W środku walizki, w każdej z komór, znajduje się specjalny wkład z gąbki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone gąbkę typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikową rączkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-16 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-15 2K

Kufer na 15 mikrofonów – dwie komory

mic15c2k

Kufer na 15 mikrofonów posiada dwie niezależnie komory i jest wykonany w technologii flight cases. Górna komora jest podzielona na dwa sektory. W pierwszym z nich znajduje się wkład na 15 mikrofonów, które umieszczane s± w pozycji pionowej. Drugi sektor przewidziany jest na dodatkowe akcesoria lub mikrofon o nietypowych kształtach. Dolna komora jest przewidziana na dodatkowe akcesoria. Zarówno wieko jak i dolna komora s± zamykane za pomoc± zamków motylkowych. Wieko jest wyklejone gąbką typu formeka na jajka. Kufer posiada jedną gumowa raczkę, która jest umieszczona na wieku. W wersji podstawowej Model Mic-15 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: