Electronic

Skrzynie narzędziowe w technologii Flight Cases

Skrzynie narzędziowe Electronic

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Skrzynie narzędziowe firmy Paco Cases to najwyższy standard w tej dziedzinie. Niezwykle trwała konstrukcja zapewnia wyjątkową funkcjonalność i niezwykle dużą trwałość.
Skrzynie są wykonywane w technologii flight cases. Zastosowanie bardzo wytrzymałych materiałów gwarantuje pełne bezpieczeństwo narzędziom, jak też skutecznie chroni inne przedmioty przed uszkodzeniem przez narzędzia.

Skrzynie narzędziowe są wykonywane dla wszystkich branż i specjalności zawodowych.

Skrzynia stanowiąca bazę każdego opakowania jest zrobiona z wodoodpornej sklejki o grubości uzależnionej od wielkości i przeznaczenia opakowania (minimum 4 mm). Z zewnątrz sklejka może być wykończona powłoką fenolową wprasowywaną w strukturę sklejki pod bardzo wysokim ciśnieniem lub różnego typu okleinami, wśród których najczęściej wykorzystywana jest gruba folia aluminiowa i folie PCV. Na indywidualne życzenie skrzynie mogą być wykańczane specjalnymi laminatami lub innymi tworzywami. Wszystkie krawędzie skrzyń wykonanych w technologii flight cases są zabezpieczone specjalnymi profilami aluminiowymi, które w istotny sposób zwiększają sztywność całej konstrukcji. Stalowo-cynkowe narożniki i dodatkowe osłony na połączeniach profili dodatkowo ograniczają niekorzystny wpływ zewnętrznych czynników mechanicznych. Wszystkie elementy są połączone ze sobą za pomocą nitów, które gwarantują wysoką trwałość całej konstrukcji. W zależności od przeznaczenia opakowania i przenoszonych w nim ciężarów montowane są różnego typu zawiasy oraz zamki. W środku skrzynie są wykańczane specjalnymi gąbkami technicznymi o znacznie zwiększonej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Walizki i kufry mogą być wyklejone gąbką o specjalnie karbowanej powierzchni, która umożliwia dowolne instalowanie przegród.

Standardowo wykonywane są walizki narzędziowe dla warsztatów i serwisów elektronicznych określane nazwą “Electronic”.

Skrzynia “Electronic-1” jest wykonana w technologii flight cases i posiada dwa zamki motylkowe oraz skórzaną rączkę. Wnętrze skrzyni o wymiarach 44,5 × 32,5 × 12,5 cm (szer × wys × głęb) jest wyklejone gąbką o karbowanej powierzchni, która umożliwia dowolne umieszczanie przegród. We wieku skrzyni jest umieszczony wkład narzędziowy z kieszonkami na drobne akcesoria (szczypce, lusterko, śrubokręty, pęsety itp.). Wkład jest wyjmowany. Za wkładem, na samym wieku, znajdują się elastyczne taśmy przytrzymujące umieszczone tam narzędzia. Wieko jest wyklejone tkaniną typu koc.

Walizka narzędziowa “Electronic-1” jest oferowana w kilku wariantach konstrukcyjnych:

  • Profi
  • Light
  • Economy

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: