Monter

Skrzynie narzędziowe w technologii Flight Cases

Skrzynie narzędziowe Monter

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Skrzynia stanowiąca bazę każdego opakowania jest zrobiona z wodoodpornej sklejki o grubości uzależnionej od wielkości i przeznaczenia opakowania (minimum 4 mm). Z zewnątrz sklejka może być wykończona powłoką fenolową wprasowywaną w strukturę sklejki pod bardzo wysokim ciśnieniem lub różnego typu okleinami, wśród których najczęściej wykorzystywana jest gruba folia aluminiowa i folie PCV. Na indywidualne życzenie skrzynie mogą być wykańczane specjalnymi laminatami lub innymi tworzywami. Wszystkie krawędzie skrzyń wykonanych w technologii flight cases są zabezpieczone specjalnymi profilami aluminiowymi, które w istotny sposób zwiększają sztywność całej konstrukcji. Stalowo-cynkowe narożniki i dodatkowe osłony na połączeniach profili dodatkowo ograniczają niekorzystny wpływ zewnętrznych czynników mechanicznych. Wszystkie elementy są połączone ze sobą za pomocą nitów, które gwarantują wysoką trwałość całej konstrukcji. W zależności od przeznaczenia opakowania i przenoszonych w nim ciężarów montowane są różnego typu zawiasy oraz zamki. W środku skrzynie są wykańczane specjalnymi gąbkami technicznymi o znacznie zwiększonej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Walizki i kufry mogą być wyklejone gąbką o specjalnie karbowanej powierzchni, która umożliwia dowolne instalowanie przegród.

Dla potrzeb służb technicznych, zakładów naprawczych i firm zajmujących się obsługą techniczną różnego typu urządzeń proponowane są walizki i skrzynie narzędziowe z rodziny “Monter”.

Skrzynie z rodziny “Monter” wykonuje się na indywidualne zamówienia Klientów z uwzględnieniem specyfikacji i budowy poszczególnych narzędzi oraz wyposażenia dodatkowego.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: