Racki 19" - skrzynie na racki

SKRZYNIE RACKOWE NA URZĄDZENIA 19"

Opakowania transportowe w technologii Flight Cases

Rozwiązania dla profesjonalistów

Prezentujemy serię produkcyjną skrzyń transportowych typu Rack na moduły (urządzenia) 19″, których konstrukcja przeważnie składa się z dwóch pokryw (przód i tył) spinanych z korpusem zamkami walizkowymi lub motylkowymi.

Korpus skrzyni jest wyposażony w szyny rack do montowania urządzeń 19″, uchwyty i, w zależności od potrzeb, w nóżki gumowe, płozy, lub podwozie (kółka). Skrzynie te wykonane są w technologii Flight Cases.

W skład powyższej serii wchodzą skrzynie różnego typu, które są dobierane w zależności od potrzeb, zastosowania, warunków pracy, wymiarów oraz wagi urządzenia.

Przedstawicielem lekkich opakowań typu Rack jest seria “E”, która jest dedykowana dla lekkich końcówek mocy, efektów, procesorów i wszystkich innych urządzeń 19” o wadze do 20 kg.

Bardziej profesjonalną propozycją tych opakowań jest Rack typu “P”, którego konstrukcja pozwala na zamontowanie cięższych urządzeń o wadze do 50 kg. W tej serii opakowań pokrywy z korpusem są spinane zamkami motylkowymi i są wyposażone w uchwyty kasetonowe wpuszczane.

Topowym przedstawicielem skrzyń typu Rack jest typ “T”, który cechuje się najbardziej profesjonalnym wykonaniem z użyciem najsolidniejszych profili, okuć i podwozia, co pozwala na transportowanie urządzeń 19″ o wadze od 150 do nawet 250 kg.

Powyższe przykłady to tylko wstęp do szerokiej gamy opakowań rackowych, których propozycje przedstawiamy poniżej.