Bramki dezynfekcyjne

Ochrona sanitarna
Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Mobilna bramka dezynfekcyjna służy do szybkiego i skutecznego odkażania osób przez nią przechodzących.

System szesnastu dysz uruchamianych po załączeniu fotokomórki w czasie około 40 sekund pozwala na usunięcie wirusów i bakterii i z powierzchni poddanych działaniu mgiełki powstałej ze środka odkażającego.
Dużą zaletą bramki dezynfekcyjnej jest jej wysoka przepustowość, dzięki której w krótkim czasie skorzystać z niej może duża liczba osób.
Bramka jest bezobsługowa; należy jedynie podłączyć urządzenie do źródła prądu i pamiętać o regularnym uzupełnianiu środka bakterio- i wirusobójczego.
Dzięki zastosowaniu przez naszych konstruktorów profili aluminiowych, płyt z poliwęglanu oraz wysokiej jakości podzespołów, w tym czterech kółek z hamulcem, uzyskujemy
niezwykle lekką i mobilną konstrukcję.

ZALETY NASZEGO PRODUKTU:

 1. szybki montaż i prosta obsługa
 2. mobilność
 3. niski pobór energii elektrycznej (zasilanie 230V)
 4. możliwość zasilania akumulatorowego 12V
 5. bezkontaktowe użytkowanie – urządzenie włączane jest za pomocą pilota, a uruchomienie dysz natryskowych następuje po załączeniu się fotokomórki (ledowa sygnalizacja świetlna pokazuje kiedy urządzenie jest gotowe do działania)
 6. kontrola ilości odkażeń dzięki zamontowanemu licznikowi (działa w przedziale 1 – 9 999, ma funkcję dodawania i odejmowania)
 7.  szybkie działanie i błyskawiczna gotowość do dezynfekcji kolejnej osoby
 8. wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca dezynfekcji (możliwość regulacji tego czasu oraz odstępu pomiędzy kolejnymi odkażeniami, co pozwala na bezpieczne wejście do bramki, dopiero po opadnięciu aktywnej mgiełki)
 9. dwa zintegrowane zewnętrzne pojemniki ociekowe umożliwiające np. czyszczenie i zabezpieczające przed rozpryskiwaniem się zanieczyszczonego płynu
 10. odpływ w podstawie umożliwiający kontrolowane odprowadzenie cieczy
 11. możliwość wykorzystania ściany bramki jako powierzchni reklamowej, dzięki szybkiemu i prostemu montażowi druku na tekstyliach na specjalnie przygotowanej ramie
 12. dwie gumowe wycieraczki w zestawie

Wymiary zewnętrzne (w x h x d) : 120 x 235 x 110 cm

Waga: 85kg

Prezentacja wideo

Karty katalogowe

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu  Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: