DJ Paco

Skrzynie wykonane w technologii Flight Cases

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wciąż rozwijającego się rynku muzycznego, na którym rośnie zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów Dj'ów, przygotowaliśmy szeroką gamę opakowań transportowych na niezbędny sprzęt: konsole, miksery, gramofony i odtwarzacze takich marek jak Pioneer DJ, Numark, Roland, Technics, Stanton, Behringer, Denon. Nasze skrzynie wykonane są w technologi flight cases z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, wieloletniego doświadczenia, oryginalnych rozwiązań i z uwzględnieniem bieżących trendów obowiązujących w tej branży. Wykorzystując nasze możliwości techniczne, możesz być współtwórcą swojego ulubionego i profesjonalnego opakowania na sprzęt czy niepowtarzalnego stanowiska DJ-skiego, które ułatwią Tobie pracę oraz budowanie wizerunku i marki.

Stanowiska DJ-skie

flight cases

Zestawy DJ-skie

flight cases

Odtwarzacze

flight cases

Miksery

Mikser jest podstawowym narzędziem pracy każdego DJ’a. Umożliwia połączenie kilku różnych źródeł dźwięku, zmianę ich parametrów jak.np uwypuklenie lub stłumienie określonych częstotliwości, regulację głośności i efektów brzmieniowych. Obecnie na rynku jest ogromna ilość modeli, co nie uławia wyboru. Każdy początkujący DJ powinien rozpocząć swoją przygodę z miksowaniem od zakupu dobrego miksera, który będzie spełniał jego oczekiwania. Dobrej jakości sprzęt wiąże się z dużym wydatkiem i jest delikatnym, elektronicznym urządzeniem, które warto przechowywać i transportować w profesjonalnym opakowaniu, zapewniającym mu maksymalne bezpieczeństwo i umożliwiającym pracę z urządzeniem w czasie występów.

Firma Paco Cases współpracująca od wielu lat z rynkiem DJ-skim przygotowała kilka ciekawych propozycji skrzyń wykonanych w technologii Flight Cases na miksery DJ-skie, które przez swoja solidność wykonania oraz oryginalny design zgodny z aktualnie obowiązującymi trendami spotkały się z uznaniem branży. Wykorzystując nasze możliwości techniczne i Ty, jako artysta i zarazem indywidualista, możesz zostać współtwórcą swojego niepowtarzalnego opakowania, które podniesie walory artystyczne. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.