Elektryczne - GE

GITARY
Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Konstrukcja futerałów

Profesjonalne futerały na gitary elektryczne oznaczone symbolem GE są wykonane w technologii flight cases. Materiałem używanym do ich produkcji jest wodoodporna sklejka wykończona powłoką fenolową, folią aluminiową lub kolorowymi foliami PCV. Wszystkie krawędzie skrzyń są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione stalowo-cynkowymi okuciami. W futerałach na gitary montowane są zamki motylkowe, zawiasy o ograniczonym kącie rozwarcia, plastikowa rączka oraz gumowe nóżki.

Miejsce na film wideo

Wnętrze futerałów

Wnętrze futerałów jest wykończone specjalną gąbką techniczną o przedłużonej żywotności. W zależności od modelu instrumentu w środku skrzyni montuje się jedną lub dwie przegrody na dodatkowe akcesoria (pasek, struny, stroik itp.). W uniwersalnych wersjach futerałów podpórka pod szyjkę jest ruchoma, co pozwala na jej właściwe ustawienie w odniesieniu do różnych modeli instrumentów. Wieko skrzyni jest wyklejone gąbką z dodatkowymi klockami dociskowymi lub gąbką typu “foremka na jajka”. Ta ostatnia zapewnia punktowy docisk wieka na całej powierzchni instrumentu.

Obok standardowego futerału na gitarę elektryczną GE-STD o wymiarach wewnętrznych 104 (szerokość) × 8 cm (wysokość) × 34 (głębokość) firma Paco Cases wykonuje również futerały na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem cech konstrukcyjnych danych modeli i potrzeb Klientów. Futerały te są oznaczane nazwą i symbolem konkretnego modelu instrumentu np. GE – Fender Stratocaster, GE – Gibson Les Paul Standard.

Opcje:

  • rączka skórzana
  • zamki typu walizkowego
  • dodatkowy zamek szyfrowy
  • wykończenie Alu lub PVC (kolory)
  • dostosowanie wymiarów futerału pod konkretne potrzeby instrumentu
  • zabudowa wnętrza futerału pod konkretne potrzeby użytkownika

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: