Walizki dla straży pożarnej

Służby mundurowe

Walizki dla straży pożarnej

Profesjonalne rozwiązania dla straży pożarnej

Służby mundurowe bardzo często zmuszone są przewozić różnego rodzaju ciężkie i kosztowne sprzęty. Nie inaczej jest w przypadku straży pożarnej. Jadąc na akcję, strażacy są wyposażeni w podstawowy sprzęt, który domyślnie znajduje się w wozie strażackim (np. węże). Istnieją jednak przedmioty, które nie są tak łatwe w transporcie, a użycie ich może okazać się niezbędne do powodzenia misji ratunkowej.

W takiej sytuacji na pomoc przychodzą skrzynie transportowe.

Specjalne skrzynie dla straży pożarnej zaprojektowane są w technologii flight case lub Top Style oraz wykonane są w specjalnej czerwonej kolorystyce, która jest zgodna z obowiązującymi zasadami funkcjonowania służb.

Wszystkie skrzynie dla straży pożarnej są wykonane z niezwykłą dbałością, aby każdy przedmiot znajdujący się w środku był stabilny i dobrze chroniony. Krawędzie futerałów są zabezpieczone specjalnymi profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowymi okuciami. Ściany są oklejone grubą folią aluminiową o pofałdowanej powierzchni (stucco), twardymi foliami PVC lub też wykonane ze sklejki fenolowej.

Skrzynie dla straży pożarnej dostępne są w różnych wariantach, w zależności od wielkości oraz ciężaru transportowanych sprzętów oraz indywidualnych potrzeb użytkowników.

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu: Walizki dla straży pożarnej    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: