Typ SSM

Racki 19''

Typ SSM

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Serie Rack (Typ SSP, SSU oraz SSM) stanowią ogniwo pośrednie pomiędzy typowymi opakowaniami rack a meblami studyjnymi na urządzenia panelowe 19″. Cechują się one bardziej estetycznym wyglądem, jednak nieco mniejszą zdolnością do przenoszenia dużych obciążeń. Z tego też względu są polecane do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych lub w zastosowaniach stacjonarnych. Skrzynie nie posiadają pokryw – dostęp do zainstalowanych urządzeń jest możliwy zarówno od przodu, jak i od tyłu skrzyń. Materiałem z jakiego wykonane są skrzynie jest wodoodporna sklejka lub płyta MDF. Skrzynie wykończone są specjalnym lakierem.

Zestaw Rack Typ SSM sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego przemieszczania sprzętu, a w dodatku musi on być skonfigurowany modułowo. Rack Typ SSM znajduje zastosowanie w odniesieniu do sprzętu medycznego, technicznej aparatury pomiarowej, w systemach prezentacyjnych itp. W skład całego zestawu wchodzą skrzynie o trzech różnych konstrukcjach. Skrzynie mają standardową głębokość 45 cm

Jednostka górna SSM-T to pomniejszona skrzynia typu SSU. Posiada ona skośnie ściętą ścianę górną, na której jest zainstalowana szyna mocująca. Druga szyna jest zainstalowana na ścianie przedniej. Skrzynia jest wyposażona w gumową rączkę, którą wzmocniono taśmą stalową, gumowe nóżki oraz w plastikowe narożniki. Wysokość tej jednostki może wynosić od 2 do 6 U, a dopuszczalne obciążenie to 15 kg.

Jednostka środkowa SSM-M to typowa skrzynia prostokątna z szyną mocującą zainstalowaną z przodu. Skrzynia jest wyposażona w plastikowe narożniki, gumowe nóżki oraz gumową rączkę wzmocnioną taśmą stalową. Wysokość tej jednostki może wynosić od 2 do 6 U, a dopuszczalne obciążenie to 15 kg.

Jednostka dolna SSM-B posiada prostokątną skrzynię z przednią i tylną szyną mocującą. Skrzynia jest przystosowania do zamontowania na podwoziu z kółkami. Podobnie jak w przypadku jednostki środkowej również skrzynia jednostki dolnej jest wyposażona w plastikowe narożniki oraz gumową rączkę wzmocnioną taśmą stalową. Wysokość tej jednostki wynosi od 4 do 12 U, a dopuszczalne obciążenie to 100 kg.

Miejsce na film wideo

Typ TRR8800

SSM-T45 jednostka górna
SSM-M45 jednostka środkowa
SSM-B45 jednostka dolna

wysokość w U

od 2 do 6 U
od 2 do 6 U
od 4 do 12 U

wysokość w mm

od 88,9 do 266,7 mm
od 88,9 do 266,7 mm
od 177,8 do 533,4 mm

obciążenie w kg

do 15 kg
do 15 kg
do 100 kg

1 cal = 1′ = 25,4 mm
19’= 482,6 mm (~483 mm)
1U (HE) = 1,75 cala = 44,45 mm (~45 mm)
1lb (pound) = 0,454 kg

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: