ZADYMIARKI

Wytwornice dymu, baniek i śniegu

Skrzynie na sprzęt sceniczny

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Zadymiarki (wytwornice dymu, baniek, śniegu) to nieodłączny element imprez takich jak dyskoteka czy koncert (scena). Wytworzony dym sprawia, że emitowane światła dyskotekowe czy sceniczne wyglądają bardziej spektakularnie. Na rynku są różnego rodzaju urządzenia wytwarzające dym. Mamy do wyboru – klasyczne wytwornice dymu, wytwornice dymu ciężkiego (dym nisko unosi się nad ziemią), wytwornice mgły (wytwarzają delikatną mgiełkę). Firma Paco Cases oferuje dla wszystkich tego typu urządzeń profesjonalne opakowania wykonane w technologii Flight Cases. Cechują się one bardzo solidnym wykonaniem z wykorzystaniem najlepszych podzespołów, wieloletniego doświadczenia (30-lat) oraz oryginalnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Nasza firma wykorzystując zdobyte doświadczenie i kreatywność swoich projektantów stworzyła także zawodową ZADYMIARKĘ do sprawdzania szczelności w instalacjach kanałowych i wentylacyjnych, która spotkała się z uznaniem w przedsiębiorstwach wodno-kanalizacyjnych i budowlanych.

Wykorzystując te możliwości i Ty możesz uczestniczyć w projektowaniu i tworzeniu swojego unikalnego i funkcjonalnego opakowania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Miejsce na film wideo

Galeria

Zadaj pytanie w sprawie produktu    Aby wysłać wiadomość odpowiedz na pytanie: