Transport instrumentów muzycznych – czyli jak zadbać o ich bezpieczeństwo w czasie transportu

Transport instrumentów muzycznych – czyli jak zadbać o ich bezpieczeństwo w czasie transportu, Paco Cases

Sprzęt muzyczny, nawet jeśli nie jest w pełni profesjonalny w czasie transportu wymaga wiele uwagi. Każdy instrument muzyczny ma swoją wartość, więc jego uszkodzenie może nas wiele kosztować.

Transport instrumentów muzycznych

Przewóz całego sprzętu muzycznego pomiędzy kolejnymi występami, czy też zwykła przeprowadzka – nie ma znaczenia !. Twój sprzęt muzyczny musi być wystarczająco dobrze zabezpieczony, aby niezależnie od tego, co się wydarzy w trasie, był bezpieczny.

Tworzone przez nas skrzynie są realizowane na indywidualne zamówienia, w zależności od rodzaju sprzętu muzycznego, który ma być w nim przewożony.

Dobrze przygotowana skrzynia transportowa na sprzęt muzyczny, musi być trwała i solidna. Odporna na wszelkiego rodzaju uderzenia w czasie ładowania skrzyni do auta czy uszkodzenia, które mogą się pojawić w czasie samego transportu.

Źle zabezpieczony sprzęt muzyczny, może nas dużo kosztować, gdy auto przewożące sprzęt muzyczny, będzie musiało ostro hamować, czy też będzie miało stłuczkę w czasie jazdy. Niezależnie od tego, co się wydarzy – sprzęt musi być bezpieczny.

Transport sprzętu muzycznego – jak ma być wykonana skrzynia ?.

Skrzynia do transportu sprzętu muzycznego musi być przede wszystkim trwała i solidna. Wykonana z mocnych, odpornych na wilgoć materiałów. Wszystkie jej narożniki i krawędzie powinny być dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Dodatkowo dla łatwiejszego transportu, jeśli sprzęt jest ciężki, powinna posiadać kółka z możliwością blokady. To pozwoli nam łatwo załadować sprzęt do pojazdu.

Oprócz trwałości samej skrzyni niezwykle istotne jej również jej wykończenie w środku. Wnętrze skrzyni musi być spersonalizowane pod sprzęt, który się będzie w niej znajdować.

Personalizowanie wnętrza skrzyni oznacza całość będzie wykonana precyzyjnie pod konkretny sprzęt. Wszystkie ewentualne mocowania w skrzyni, wytłoczenia pianki, oraz końcowe zabezpieczenia będą dopasowane do konkretne sprzętu.

Transport sprzętu muzycznego – podsumowanie.

Paco Cases od lat wykonuje skrzynie na specjalne zamówienia, zarówno dla artystów amatorów, jak i dla profesjonalistów. Przez te wszystkie lata spotkaliśmy się z wielkimi wyzwaniami, gdzie sprzęt, który trzeba było zabezpieczyć w transporcie, niejednokrotnie był rzadki i unikatowy. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze skrzynie z jeździły wiele koncertów, oraz zwiedziły świat, za każdym razem dostarczając sprzęt w całości na miejsce.

Potrzebujesz skrzynie na sprzęt muzyczny – wyślij do nas zapytania. Wszystko, co gra i potrzebuje zabezpieczenia w transporcie znajdzie u nas to, co potrzebne, by nie zostać w czasie tego transportu uszkodzone.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *