O nas

Paco Cases jest największym w Polsce
producentem opakowań transportowych (flight cases).

W naszej siedzibie w Puszczykowie wytwarzana jest szeroka gama skrzyń transportowych dla wszystkich branż, w których zachodzi konieczność pełnej ochrony sprzętu podczas jego transportu, przechowywania i użytkowania.

Znaczna część produkcji powstaje na indywidualne zamówienia Klientów, według specyfikacji wynikającej z indywidualnych cech sprzętu.

Do wyrobu opakowań transportowych używamy wyłącznie najlepszych podzespołów pochodzących od producentów uznanych na całym świecie. Dzięki temu uzyskujemy najwyższy światowy standard w tej dziedzinie

Doświadczeni pracownicy, rozbudowany park maszynowy, dokładnie opanowany proces technologiczny i duży potencjał produkcyjny pozwalają wykonywać w krótkim terminie specjalne zamówienia, nawet wielkoseryjne

W swojej ofercie posiadamy kilka tysięcy wzorów profesjonalnych opakowań transportowych na różnego typu sprzęt i przedmioty.

Wyroby firmy Paco Cases zostały już uhonorowane wieloma nagrodami na licznych wystawach i konkursach. Znaczna część produkcji jest eksportowana, głównie do krajów Europy Zachodniej oraz USA.

Możemy poszczycić się kilkutysięczną rzeszą zadowolonych Klientów.

Nasze wyroby to perfekcyjne połączenie funkcjonalności, estetyki, trwałości i bezpieczeństwa.