Dyplomatki

 

OFERTA - REALIZACJE

 

 

Początki działalności firmy sięgają roku 1991

Paco Cases posiada w swojej ofercie szeroką gamę walizek i kuferków przeznaczonych do przenoszenia dokumentów, zwanych potocznie aktówkami lub dyplomatkami. Wszystkie modele mogą być wykonane w technologii Top Style lub flight cases. Walizki są wykańczane wewnątrz cienką gąbką techniczną lub tkaniną typu koc. W wieku lub na ścianie bocznej jest montowany wkład na dokumenty wykonany z czarnego PCV o wielkości 436 × 290 mm. Posiada on trzy przegrody na dokumenty formatu A4, kieszonkę na np. kalkulator, trzy miejsca na długopisy i małą przegrodę na np. wizytówki. Opcjonalnie mogą być montowane kieszonki formatu 15 × 15 cm z zamkiem błyskawicznym. Kieszonki są mocowane na zaczepach typu Velcro (rzepy). W podobny sposób mogą być montowane paski formatu 275 × 80 mm z pięcioma elastycznymi zaczepami.

 

Z zewnątrz aktówki mogą być wykańczane różnego typu materiałami: kolorowymi powłokami fenolowymi, twardymi kolorowymi foliami PCV, grubą folią aluminiową lub specjalnymi laminatami.

 

Kuferek "KD-1"

 

Kuferek "KD-1" jest wykonywany w technologii flight cases lub Top Style. Jego wymiary zewnętrzne to 48,5 × 41,5 × 11,5 × cm (szer × wys × głęb). Cechą szczególną tej konstrukcji jest odchylana na zawiasie ściana przednia, dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobry dostęp do wnętrza kuferka. W kuferku KD-1 montowane są małe zamki motylkowe oraz skórzana rączka.

Copyright Paco Cases 2017